تبلیغات
خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس

خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس
جنبش وبلاگی حمایت از مدیران لایق و کاردان شهرستان قدس-شیفتگان خدمت  
قالب وبلاگ
ابر برچسب ها

شهرقدس-ایرنا- تعدادی از مردم و مسوولان شهر قدس با نارضایتی از کندی عملیات اجرایی احداث تقاطع غیر همسطح ورودی این شهر خواستار تسریع در روند اجرای این طرح شدند.

به گزارش ایرنا، فرماندار قدس در بازدیدی که به همراه مسوولان استانی و محلی ازاین طرح انجام داد گفت:تکمیل و راه اندازی تقاطع غیر همسطح وروری شهرقدس از مطالبات اصلی مردم است .

ˈنور محمد فردی ˈ اظهار کرد:طولانی شدن مدت اجرای این طرح باعث نارضایتی مردم منطقه شده است .

وی افزود:کندی عملیات اجرایی طرح موجب بروز مشکلاتی برای مردم این شهرستان شده است .

فرماندار شهرقدس ،کمبود اعتبار و وجود معارض را مهمترین دلیل کندی عملیات ساخت این پل دانست و اظهارکرد: عملیات اجرایی این طرح در سال ۸۹ آغاز شد و قرار بود در مدت ۱۸ ماه و با اعتبار ۱۱میلیارد تومان به بهره برداری برسد .

وی افزود:این طرح پس ازگذشت حدود سه سال هنوز به بهره برداری نرسیده است.

فردی اظهار کرد: برای برون رفت از این وضعیت نامطلوب مقرر شد شهرداری قدس ۴۰ میلیارد ریال بصورت قرض الحسنه در اختیار پیمانکار این مجموعه قرار دهد تا مسیر خروجی شهر به تهران تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

مدیر ساخت و توسعه راه های استان تهران در این نشست، گفت: به دلیل کمبود اعتبار عملیات اجرایی این طرح عمرانی در سال های گذشته به کندی انجام می شد اما در چند ماه اخیر شاهد پیشرفت مناسب عملیات اجرایی این پل هستیم.

ˈمحمد رضا زمانیانˈ اظهار کرد: به دلیل کمبود اعتبار قرار شد از محل منابع مالی شهرستانی، اعتباری به این طرح تزریق شود تا موجب سرعت بخشی عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح ورودی شهرقدس باشیم.

وی اظهار کرد: به پیمانکار طرح اعلام شده کار احداث و تکمیل این طرح را سرعت بخشد که تا پایان سال جاری شاهد بهره برداری مسیر خروجی شهر به سمت تهران باشیم.

شهردار قدس در ادامه این نشست بر تکمیل و راه اندازی این طرح عمرانی تاکید کرد و گفت:مقرر شد شهرداری مبلغ ۴۰ میلیارد ریال بصورت قرض الحسنه در اختیار مجری این طرح قرار دهد.

ˈمحمد صادق کولیوندˈ با اشاره به آمادگی پرداخت این مبلغ به پیمانکار در اسرع وقت، افزود: موانع ای بر سر راه پرداخت وجود دارد که امیدواریم در آینده نزدیک این موانع برداشته شود و اعتبار بتدریج برای تکمیل و بهره برداری خروجی به سمت تهران صرف شود.

مدیرعامل شرکت تاریر که پیمانکار این طرح عمرانی است از روند پرداخت نامناسب اعتبارات انتقاد کرد و از مسوولان محلی و استان خواست به وعده های خود در خصوص پرداخت اعتبارات، بموقع عمل کنند.

ˈاحمد فصیحیانˈ طلب فعلی این شرکت را حدود ۵۰ میلیارد ریال

عنوان کرد و افزود:باتوجه به قول فرمانداز قبلی برای پرداخت هزینه ها، عملیات اجرایی این طرح شتاب گرفت و در دو ماه گذشته شاهد پیشرفت بیش از ۲۰ درصدی بودیم اما تاکنون پرداختی به این شرکت انجام نشده است.

وی تاکید کرد: مسیر خروجی شهر به سمت تهران در صورت پرداخت ۴۰ میلیارد ریال اعتبار از شوی شهرداری قدس تا دهه فجر امسال تکمیل و بر رروی بار ترافیکی قرار می گیرد.
طبقه بندی: شهرستان قدس، سیاسی، اجتماعی، شهرقدس، شهرداری شهرقدس، فرمانداری شهرقدس،
برچسب ها: مردم و مسوولان شهر قدس خواستار تسریع در احداث تقاطع غیر همسطح شدند،
[ یکشنبه 8 دی 1392 ] [ 08:07 ب.ظ ] [ شهروندان شهرستان قدس ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خود را برای خدمت به اسلام و ملت محروم مهیا كنید. كمر به خدمت بندگان خدا كه خدمت به خداست ببندید.
امام خمینی (ره)

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب