تبلیغات
خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس

خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس
جنبش وبلاگی حمایت از مدیران لایق و کاردان شهرستان قدس-شیفتگان خدمت  
قالب وبلاگ
ابر برچسب ها

علت انتقادات اخیر آقای حسین گروسی نماینده محترم شهرستانهای قدس شهریار و ملارد از فرماندار شهرستان قدس،که این روزها نقل سخنرانی های اخیر اقای گروسی در هر مراسم و مناسبت است و می شه گفت شروع این طور سیاهنمایی ها از نمازجمعه روز قدس آغاز شد به زعم بیشتر کارشناسان و صاحب نظران سیاسی شهرستان قدس نوعی فرار به جلو ایشان، در ایام نزدیک انتخابات است تا شاید آخرین ترفندهای خود را برای تهیج افکار عمومی در جهت حیات سیاسی خود بکار گیرند.

از آنجایی که آقای گروسی از فرصت نمایندگی خود در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در جهت خدمت به مردم شریف شهرستان های قدس،شهریار و ملارد آنطور که شایسته مردم شریف این شهرستانها باشد خدمت نکرده اند و مردم نیز به این باور رسیده اند که از پتانسیل موجود در جهت خدمت به ملت استفاده نشده است. از این رو شاید تنها راه نجات آقای گروسی و حیات سیاسی ایشان در مجلس نهم انداختن بار کمکاری ها به دوش سایر ارگانهای سیاسی و مدیریتی شهرستان به خصوص فرمانداری است تا شاید کمی از از فشار افکار عمومی بر علیه ایشان کاسته شود.اما این روش ناجوانمردانه با وجود حمایت های مردمی از شخص فرمانداریعنی "آقای جهانبخشی" که در طول این مدت نشان داده اند شخص کارآمد، لایق و مقتدری در اداره امور شهرستان هستند،راه به جایی نخواهد برد.

در اینجا جادارد توصیه دوستانه به آقای حسین گروسی نماینده محترم شهرستان قدس کنم و چه گویم ، گویا تر از این جمله حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که فرمودند : اگر دین ندارید لااقل جوانمرد(آزادمرد) باشید...آقای گروسی شما هم لااقل جوانمردی را پیشه کنید و زیر بار مسئولیت اشتباهات و کمکاری های خود بروید .

بخش اعظمی از انتقادات شما از شخص فرماندار به خود شما باز می گردد ؛ در مورد ایجاد اشتغال و امنیت وسایر موارد مطرح شده،شما هم مقصر هستید ...آقای حسین گروسی آیا این فرافکنی نیست که دیگران را متهم به کمکاری کنیم تا خود را از زیر بار تیغ انتقادات برهانیم..

به عدل قضاوت کنید

آخر نماینده شدن شما در مجلس نهم به چه قیمت..؟؟

آقای گروسی بیش از این آرای خود را در شهرستان قدس کاهش ندهید ... و دست از خود زنی سیاسی بردارید...شما به خوبی می دانید که محبوبیت شخص فرماندار(آقای جهانبخشی) در سطح عمومی بین مردم شهرستان و امام جمعه محترم و سایر اقشار وبخش ها کم نیست..

اقای گروسی جوانمرد باشید...
طبقه بندی: سیاسی، انتقاد، شهرستان قدس، حسین گروسی نماینده شهرقدس در مجلس،
برچسب ها: آقای حسین گروسی چرا فرافکنی می کنید، آقای گروسی جوانمرد باشید...،
[ چهارشنبه 9 شهریور 1390 ] [ 10:18 ق.ظ ] [ شهروندان شهرستان قدس ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خود را برای خدمت به اسلام و ملت محروم مهیا كنید. كمر به خدمت بندگان خدا كه خدمت به خداست ببندید.
امام خمینی (ره)

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب