تبلیغات
خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس

خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس
جنبش وبلاگی حمایت از مدیران لایق و کاردان شهرستان قدس-شیفتگان خدمت  
قالب وبلاگ
ابر برچسب ها
خبر ها حاکی از آن است بالاخره  شهرداری شهرقدس دست خوش تغییراتی شده فعلا تغییر شهردار در صدر خبرهاست.
گرچه که تغییر در سطح شهرداری و شورای شهر و مدیریت شهری شهرقدس از  اوجب واجبات می باشد تا شاید کمی التیام  بخش زخمهای، کم کاری ها بدسلیقه گی ها و گاها خیانت های بعضی از غاصبان مسئولیت در سطوح مختلف شهرداری و شورای شهر باشد.
اما تحلیل ها در خصوص این تغییر متفاوت است:
عده ای معتقد اند این تغییرات به سبب فشار های بعضی از مسئولین قبلا ساکت اتفاق افتاده(مثل آقای ح.گ)  که این اواخر یه سری نظر سنجی از مردم جمع می کردند.
عده ای هم معتقده اند این حرکت تاکتیکی شورای شهر بوده تا خودش را از تیغ تیز انتقادات و حتی انحلال شورای شهر  برهاند و همه چیز را به دوش شهرداری بیاندازد. که این محتمل تر از نظریه قبلی است.
بهر ترتیب از قدیم گفتند دود از کنده بلند میشه و  ریشه این همه مشکلات مدیریت شهری  به نظر من شواری شهر می باشد چون انها شهردار را انتخاب می کنند ...پس عزیزان شورای شهر اگر می خواهند مدیریت شهری شهرقدس را متحول کنند باید خودشان را تودیع کنند نه شهردارهای پیاپی را.!!

مراسم تودیع شهردار قدس برگزار شد

به گزارش خبرنگار اداره روابط عمومی شهرداری قدس طی مراسمی که روز دوشنبه مورخ 12/4/91 با حضور خانواده های معظم شاهد، اعضای شورای اسلامی شهرقدس، مدیران عامل، معاونین و مسئولین دوایر شهرداری و مسئولین ادارات شهرستان در سالن اجتماعات شهرداری قدس برگزار شد، غلامرضا محمدخانی شهردار قدس تودیع شد.

مراسم تودیع شهردار قدس برگزار شد

به گزارش خبرنگار  اداره روابط عمومی شهرداری قدس   طی مراسمی که روز دوشنبه  مورخ 12/4/91   با حضور  خانواده های معظم شاهد، اعضای شورای اسلامی شهرقدس،   مدیران عامل، معاونین و مسئولین دوایر شهرداری  و مسئولین ادارات شهرستان در سالن  اجتماعات شهرداری قدس برگزار شد، غلامرضا  محمدخانی شهردار قدس تودیع شد.

 رئیس شورای اسلامی شهرقدس در این مراسم گفت:  رشد سریع شهرستانهای اقماری در استان تهران به دلیل داشتن شرایطی از جمله مهاجرپذیری مشكلاتی را در این مناطق بوجود آورده كه نیازمند اهتمام بیشتر مسئولان در برطرف كردن آنها است.

وی با بیان اینكه شهرستان قدس حدود 300 هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است، بیان داشت: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرستان تاكنون با همكاری و همدلی تمام تلاش خود را در امر خدمت رسانی به شهروندان انجام داده اند اما در عین حال كاستی هایی نیز وجود دارد كه می توان با كمك سایر دستگاهها و نهادها آنها را برطرف كرد.

عمو عابدینی ضمن تقدیر و تشكر از زحمات غلامرضا محمدخانی گفت: نیروهای توانمندی در مجموعه شهرداری خدمت می كنند كه می توان هر یك از آنها را به عنوان شهردار انتخاب كرد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس نیز در این مراسم گفت: قدس از ظرفیتهای بسیار بالایی در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، دینی و مذهبی برخوردار است كه استفاده صحیح از آنها می تواند به رشد بیشتر شهرستان كمك كند.

'حسینعلی مقدم' افزود: شورای اسلامی و شهرداری قدس تاكنون در كارهای عمرانی، فرهنگی و خدماتی گامهای بسیاری در راستای پیشرفت شهرستان برداشته اند كه ادامه این روند نیازمند همكاری تمام مسئولان است.

وی ارائه خدمات شایسته و مطلوب به شهروندان را از مهمترین اهداف مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرستان و شهرداری قدس عنوان كرد.
طبقه بندی: شهرستان قدس، شهرقدس، اخبار،
برچسب ها: شورای اسلامی شهرقدس باید خودش را تودیع کند نه شهردارها را...،
[ سه شنبه 13 تیر 1391 ] [ 08:49 ب.ظ ] [ شهروندان شهرستان قدس ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خود را برای خدمت به اسلام و ملت محروم مهیا كنید. كمر به خدمت بندگان خدا كه خدمت به خداست ببندید.
امام خمینی (ره)

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب