تبلیغات
خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس

خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس
جنبش وبلاگی حمایت از مدیران لایق و کاردان شهرستان قدس-شیفتگان خدمت  
قالب وبلاگ
ابر برچسب ها
ا اینکه قریب به دو هفته از انتشار آخرین مواضع هاشمی درباره رابطه با امریکا گذشته و همه ی نکات لازم در این باره بیان شده است، وقتی بطور اتفاقی یکی از مصاحبه های کمتر دیده شده هاشمی در 10 سال قبل را مرور می کردم، نتوانستم از این چند خط عبور کنم:

 "امروزه افرادی هستند که با نفی فرهنگ غرب مخالفت می کنند و یا سیاست خارجی ما را در روابط با دولت های استعماری و یا اشغالگر زیر سوال  می برند، به هر حال با ظهور نسل دوم انقلاب این احتمال وجود دارد که اینها به نسل قدیمی انقلاب بگویند که این مواضع امروز ضرورتی ندارد، در واقع مسلمات اوان انقلاب بتدریج مورد سوال قرار بگیرند، حال اگر این عوامل و خواسته ها ضعیف بشوند ممکن است انقلاب دچار آسیب شود ... میخواهیم با امریکا و ... مبارزه کنیم، آنهاهم ما را مزاحم خود می بینند، معلوم است که ما در این نزاع برنده نیستیم مگر آنکه خودمان را آماده کنیم و به این تحول فکری برسیم."

 گفتگو با فصلنامه کتاب نقد. شماره 22. بهار 1381.صص 6 و 7 و 15

 حالا آقای هاشمی باید توضیح دهد چه کسی صریح تر از همه مسلمات اوان انقلاب را برای نسل جدید انقلاب زیر سوال می برد و انقلاب را دچار آفت می کند؟

 طی 10 سال اخیر که از این موضع ایشان می گذرد، آیا رفتار امریکا تغییری کرده؟ جایگاه منطقه ای و بین المللی ایران تضعیف شده یا داستان همان داستان همیشگی است و ...

مرتبط:

داستان یک آفتاب پرست!
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: هاشمی، مذاکره با امریکا،
[ پنجشنبه 7 اردیبهشت 1391 ] [ 04:57 ب.ظ ] [ شهروندان شهرستان قدس ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خود را برای خدمت به اسلام و ملت محروم مهیا كنید. كمر به خدمت بندگان خدا كه خدمت به خداست ببندید.
امام خمینی (ره)

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب