تبلیغات
خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس

خدمتگزاران ملت در شهرستان قدس
جنبش وبلاگی حمایت از مدیران لایق و کاردان شهرستان قدس-شیفتگان خدمت  
قالب وبلاگ
ابر برچسب هاامروز
 یکم  بهمن ماه 1390 روز خاصی برای  شهروندان ساکن شهرقدس بود .از دیشب به لطف خداوند برفی دلنشین فضای شهر ما رو سفید پوش کرده است...و مردم برای آغاز و شروع روز کاری خود پیوسته از خانه ها بیرون آمده و به سوی مقصد خود حرکت می کنند ،یکی برای رفتن به سرکار خود ،یکی برای رفتن به مدرسه یا دانشگاه و ...

من هم مانند سایر شهروندان و مردم برای رفتن به سرکار خود عازم کوچه و خیابان شدم تا مثل همیشه با تاکسی به محل کار خود بروم ...خوب از آنجایی که قابل حدس بود خیابان ها در آثر بارش شدید برف به حالت نیمه مسدود در آمده بود  و ترافیک سنگینی معابر  اصلی شهر را فرا گرفته بود و از طرفی به علت نبود تاکسی های عزیز ،این مرفهین بی درد که از برکت گران شدن کرایه ها وضعشان توپ توپ شده هم در ایستگاه خبری نبود؟!خوب دیگه از پیامدهای گران شدن کرایه های تاکسی یکیش اینه که عزیزان تاکسی دار دیگه حال مسافر کشی مثل سابق را ندارند..!!  خلاصه فکر کنید تاکسی نباشه و خیابان ها به علت برف و لغزندگی خیابان نیمه مسدود باشه خوب وضع خیابان میشه این چیزی که در عکسهای پایین می بینید؟!

اما واقعا اوج مدیریت بحران را باید در این اوقات در شهرقدس دید ...شهرداری عزیز اصولا در این اوقات اصلا جلوی چشم مردم افتابی نی شوند ...شاید هم به خاطر اینه که بیشتر عزیزان کارکنان  ساکن شهرقدس نیستند تا این اوضاع را در ابتدای صبح ببینند؟؟ در شهرقدس شهرداری محترم اصلا پیش بینی این شرایط برفی و یخبندان و یا بارانی را نکرده  است ...این لااقل به مردم ثابت شده ...حالا خدا نکنه یه حادثه بدتری توی شهراتفاق بیافته و شهرداری بخواد ان را برطرف کنه که.. وااسفا... واقعا عزیزان شهرداری و شخص شهردار نمیشه برای این اوقات یخبندان و برفی یه ستاد مدیریت بحرانی...ستاد برف روبی چیزی تشکیل بدهند البته به صورت عملیاتی نه فقط رو کاغذ؟؟تا دیگه اینطوری مردم اذیت نشوند..

 

 

عزیزان شورای اسلامی  شهرقدس پس کجا هستند حالا شهرداری در تعطیلات به سر می برد شما که همیشه در دل ملت و مردم  حضور دارید ؟!شما عزیزان شورای شهر که همیشه در مراسمات عمومی  ائم از: ختم ،هفت ،چهلم،همایشات،مراسمات،گردهمایی ها ،عروسی ها ،هیئت ها سرشناس ،مراسمات مذهبی و غیر مذهبی ،حنابندان فلان آقا ..درگذشت پدر فلان آقا ،ختنه سران نوه فلان آقا ،و صدها مراسم و همایش مزخرف دیگه ای شرکت می کنید تا بگید که ببینید!! ما مردمی هستیم ؟! حالا نمیشه یک بار هم برای اینکه نشان بدهید مردمی هستید بیاد کف خیابان و توی برف و یخبندان ببینید دست پخت خودتان چی از آب در آمده ؟! این شهرداری که شما سرپرست و شهردارش را مثلا انتخاب می کنید اصلا داره کار می کنه یا نه خوابیده .؟؟!!واقعا برای شما متاسفام ...عزیزان شورای شهر کجا هستید !! در ظاهر در جلوی چشم مردم هستید و در باطن  از چشم مردم افتادید..!!چرا نمیخواهید بفهمید که شما برای خدمت به مردم و با رای مردم الان برکرسی ناچیز  شورای شهر تکیه زده اید و باید به درد ملت برسید ؟! واقعا چه جوری شما را باید وصف کرد ؟چه بگم بهتر از این که فقط"برای شما متاسفم" آخر دین و آخرت خود را به چه می فروشید ؟!به حیات زود گذر دنیایی!! 

 مطمئن باشید در دوره جدید انتخابات شورای شهر اوضاع به نفع شما نخواهد بود و احتمالا پایان حیات سیاسی نالایقان خدمت به مردم در شهرقدس است....


به نقل از وبلاگ شهدای بی پلاک
طبقه بندی: شهرقدس، شهرستان قدس، شورای اسلامی شهرقدس، شهرداری شهرقدس،
برچسب ها: شهرداری و شورای اسلامی شهرقدس در اوج مدیریت جامع بحران!!؟،
[ شنبه 1 بهمن 1390 ] [ 11:05 ق.ظ ] [ شهروندان شهرستان قدس ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خود را برای خدمت به اسلام و ملت محروم مهیا كنید. كمر به خدمت بندگان خدا كه خدمت به خداست ببندید.
امام خمینی (ره)

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب